Vivanco 36151 Walnut and Black Glass TV Stand for up to 50 Inch
✔ Delivery in 1 to 3 working days
- Warranty 1 Year
- ColourBlack/Walnut
- Manufacturer Guarantee1 year
Vivanco A1200W Walnut TV Stand with Black Glass for up to 50 Inch TVs (36151)
Vivanco A1200W designer walnut and black glass finished TV stand, featuring a glass flip down door for the bottom shelf and an open top shelf.
Designer TV Stand
- Flip Down Glass Door
- Walnut Finish Sides
- Toughened Black Safety Glass
Dimensions
- Height: 480mm
- Width: 1200mm
- Depth: 450mm
| Manufacturer | Vivanco |
|---|---|
| Colour | Walnut |
| Model Number | 36151 |
| Height | 480mm |
| Width | 1200mm |
| Depth | 450mm |
| Max TV Size | 50 Inch |
| Max TV Weight | 50kg |
| Manufacturer | Vivanco |
|---|---|
| Colour | Black/Walnut |
| Model Number | 36151 |
| Expired Status | No |
| Is Soft Bundle | No |
| Is On Display | true |

